NosBazar - co to je a jak funguje ?

26. března 2011 v 13:33 | MisterSinister |  Novinky
http://blog.nostale.cz/wp-content/uploads/2011/03/medaille.png
Žhavou novinkou ve světě NosTale se stává NosBazar.
Co je vlastně vůbec zač? A proč raději nezůstat u
zakládání stánků v obchodní zóně?
Pojďme si na tyto otázky zodpovědět.


Nový NosBazar je úžasná věc. Leckdo, kdo ho ještě nevyzkoušel si pomyslí, že jde jen o nějakou další zbytečnost navíc - ale kdepak. Je to naopak velmi pohodlné. Nemusíte celý den běhat po obchodní zóně, abyste našli, co hledáte - stačí se stavit v NosBazaru a zadat název věci, kterou hledáte. NosBazar vám vyhledá všechny předměty, které jsou na prodej - hned vedle uvidíte ceny, takže si můžete být jisti, že jste si vybrali opravdu to nejlevnější zboží. Například už jsem dlouho hledal nějakého dobrého Elvina. Tak jsem si ho zadal vyhledat a hned s mi objevilo spoustu nabídek.

http://blog.nostale.cz/wp-content/uploads/2011/03/medaille.png
(Medaile NosKupce)

NPC, přes nějž se dostanete do NosBazaru naleznete v obchodní zóně. Vkládat své zboží do něj může každý. Avšak ten, kdo si pořídí speciální medaili NosKupce, nemusí za vklad platit poplatky. Ty sice nejsou nijak velké, když však obchodujete ve velkém, je to celkem znát. Vlastník medaile navíc nemusí vůbec chodit do obchodní zóny, má k bazaru totiž přístup odkudkoli. Medaile NosKupce není tak drahá záležitost. V NosBazaru ji pořídíte za 50 NosTollarů a její používání vám vydrží na 30 dní.

NosBazar také velmi zamává s ekonomikou. Jelikož všichni nyní budou preferovat vyhledávání NosBazarem namísto prohlížení kamenných stánků, ceny se zvýší. Nadruhou stranu, stánkaři, kteří budou ceny držet těsně pod minimálními cenami v NosBazaru, budou moci rychle a poměrně výhodně svůj sortiment prodat.

Zkrátka, každému doporučuji NosBazar zkusit, jedná se o převratnou novinku!

Obrázky: Zde
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama